Stem op ons!

DRC The Wild Rovers doet mee met Rabo ClubSupport! Leden van Rabobank Graafschap kunnen ons tot en met 27 september a.s. steunen door op onze vereniging te stemmen. De financiële steun die we ontvangen is bestemd voor onze jeugd. We willen graag rugby promoten en meer jongeren in onze regio laten kennismaken met rugby – een geweldige sport voor iedereen. Naast de inzet voor promotiemateriaal zouden we ook onze clubkleuren groen/geel willen laten shinen op het strand. Aan het einde van het seizoen, in juni, wordt in Hoek van Holland jaarlijks een Jeugdbeachrugby toernooi georganiseerd. Een erg leuk en bijzonder toernooi en we hopen dat heel veel jonge spelers van The Wild Rovers volgend jaar op het strand zullen gaan rugbyen. Steun onze jonge Rovers, stemmen doe je hier! Hartelijk dank voor jullie bijdrage!

DELEN
Rugbyclub The Wild Rovers