|
Zondagochtend 11.45 uur was het weer zover, er werd verzameld voor de derby der lage landen, de eeuwige strijd tussen goed en kwaad, de romeinen tegen het dappere dopje, the daltons tegen lucky luke, skeletor tegen He-man, de bluffers tegen clandestino, teddy ruxpin tegen tweek en elby, oftewel De rugbyclub uit Zevenaar De Duuvels tegen die van Doetinchem de Wild rovers!!!!!!!
De rovers vertrokken met de volgende 17 dappere krijgers naar zevenaar: André Bloody nose Eppich, Bram line out specialist van Gemert, Bas doe nou eens even rustig Rutjes, Sjors Yes Vangbal Hendriksen, Bob splut een duuvel Groen, Ardi 60 minuten de Vos, Kevind Handsome Hendriks, Bjorn dummy Gosselink, Gijs de grabbelaar maar ook de verschrikkelijke hand-off van Gemert, André hoe doet Bjorn dat toch Hendriksen, Menno ik haat smurfen Hendriksen, Mikel was het gezellig thuis gister!!!! Eringfeld, Dimitry wat een end Rouwhorst, Erik moehahahaha Lakwijk, Johann 5 minuten korten dan Ardi Dottinga, Jeremy What me Full Back?? Moylan en niet te vergeten Harry ninja turtle Terhorst!!
13.30 uur Kick off. We stonden tegenover "15" Duuvels. Uit alle hoeken en gaten waren mensen gezocht om er een mooie pot van te maken. De duuvels gingen sterk van start. De rovers werden de eerste 10 minuten op hun eigen try lijn gehouden, krachtige voorwaartsen en een gevaarlijk snel oplopende lijn, zorgden ervoor dat de Rovers snel uit een ander vaatje moesten tappen anders werd het een zwaar middagje! Fraai om te zien dat zelfs met nog 1 meter te gaan de duuvels niet door de verdedigende lijn konden breken. Na een penalty op de eigen helft van de rovers was er lucht en de eerste mogelijkheid tot een aanval vanaf de middenlijn. Na de verloren line out werd de bal snel terug gewonnen en in de lijn gepassed. Een lekker uitgevoerde dummy tussen Ed en Menno zorgde ervoor dat Ed en Mikel simpel de Full back konden uitspelen 5 -0 voor de Rovers. Deze conversie werd nog benut! 7- 0. Vanaf dat moment begon het ook meteen te lopen en volgden de tries elkaar snel op. Voornamelijk vanuit mooie breaks met veel support aan beide zijdes! Dit was meteen ook 1 van de meest opvallende zaken dat niemand nooit alleen stond, hulde!! Legendarische momenten waren er genoeg. Maar met name toch de voorwaarts pass van Mikel, de schitterende Pick up van Gijs (die ook weer uit zijn handen viel ) De knock on try van Eddy en het fantastische karakter van de fly half van de duuvels, die besloot om 5 minuten voor het einde van de eerste helft boos van het veld te lopen!
Helaas is het lijstje met try scorende mensen op mysterieuze wijze verdwenen, maar enkelen staan mij nog voor de geest. De scrum push over met Ardi als scorende factor, Bjorn met een behoorlijke run, Brammetje op wilskracht, Bas als de bulldozer, Miep miep Mikel etc. Zoals gezegd niet alle kicks gingen over de dwarslat deze keer was alleen niet vaste kicker Bjorn verantwoordelijk maar Ed...jammer
De tweede helft ging van start en we misten toch al een duuvel die helaas de kwaliteit van de noppen moest testen! Een tip doe dit de volgende keer niet met je hoofd (is gratis dit hè)
De rovers waren fit en dat was te merken, want na de kick off ging het try-druk festijn lekker door. Gijs verdeelde het spel lekker tussen de voorwaartsen en de lijn en zo moest iedeen lekker blijven werken. Schitterende tries kwamen van Bob die echt niet te stoppen was. De duuvels vlogen van hem af! Ook Gijs liet zich gelden met een schitterend break een ongeloofelijke harde hand off op de kleinste man van het veld!( dat krijg je dus van al dat draaien) Was ook zijn try een verdienste voor zijn goede en positieve spel gisteren (complimenten van de Ref.) Er was zelfs nog even hoop dat Dimitry een try ging drukken maar de afstand bleek toch te groot! Want hoe schitterend hij ook op snelheid voorbij kwam zo snel daalde zijn tempo ook. Maar desalniettemin ook klasse gespeeld en een positieve invloed op het spel en team! Helaas moesten er in de tweede helft nog 2 duuvels van het veld af en mede hierdoor werd er besloten om de wedstrijd met 10 minuten in te korten. Er werden zeker nog tries gedrukt, de namen van de tweede helft die nog helder binnenkomen waren Menno die ook gebrand was om er 1 te drukken, Bjorn na een schitterende dummy, waar ook vol overgave in werd getrapt, Bob, André meer dan verdiend en Ed die dezelfde dummy als Bjorn uitvoerde. Och ja en ook Erik onze lachende Hyena Erik werd beloont voor zijn goede spel als gelegenheids blindside Wing. Hij ving goed en bracht de ballen mooi terug in voorwaartsen pack.
Eindstand 93 -3............ denkt men?!
Bijzonderheden: - De drie punten voor de Duuvels uit een penaltykick - De blessure voor Johann waar hij achteraf geen last van had, want hij voelde niets meer. (dat is ook niet goed denk ik) - Dat wij alleen blessures oplopen door onze eigen mensen. Want het leek Ardi een goed idee om Bjorn terug te koppen - De ref. op het laatste moment uit Dieren moest komen, Goede wedstrijd Hans! Jammer dat mij die try door de neus werd geboord. - Het grote scherm in zevenaar aan vervanging toe is!! - Er weer veel publiek was uit Doetinchem en omstreken! Bedankt weer voor jullie support. - Dat ze blijkbaar in zevenaar altijd 2 jugs weggeven - Onze dames een grandiose overwinning hebben gehaalt in Hilversum, met als icing op de cake de twee tries van debutante Jessica! - Wageningen zichzelf heeft overtroffen door in driebergen te winnen van de Pink Panthers (hier was de omkeerregeling van toepassing) - Het weer gezellig was onder het genot van een biertje six nations kijken! Had iemand trouwens Mikel gezien! - Dat Harry ook weer zijn kostbare minuten heeft gepakt! - Dat iedereen enorm veel zin heeft om over 2 weken naar driebergen af te reizen! - En dat de derby dik verdient werd gewonnen!!
Over 2 weken, zoals gezegd, de belangrijke wedstrijd tegen de Pink Panthers uit. De volgende zware wedstrijd die gewonnen moet worden. Dus wees er allen op de training!!! en als het even kan, versterk het team gevoel en laat je rugbykennis en grootspraak, maar vooral je rugby hart spreken om met je teamgenoten de 6 nations te volgen in de Kantine van de mooiste vereniging van de Achterhoek. Ook de niet spelers maar liefhebbers zijn uiteraard van harte welkom!!
COME ON ROVERS!!!!
P.S. als iedereen nog even zijn try doorgeeft dan kunen we die informatie ook nog verwerken! |